شماره پشتیبانی 24/7 021-88994310

مسیرهای جدید گردشگری

تچرا سیر مسیرهای گردشگری جدید را به شما معرفی میکند .

ما روزها برای برگزار کردن یک تور تحقیق میکنیم تا بهترین خدمات را ارائه دهیم. بعد از گذشت یک دهه فعالیت در زمینه گردشگری، به لطف و همراهی مسافران عزیز اعتبار و احترام شغلی ویژه ای کسب کرده ایم. مدیران مجموعه گردشگری تچرا سیر بیش از 17 سال عضوی از فعالان در صنعت گردشگری بوده اند، این مجموعه خدماتی-گردشگری از سال 1390 فعالیت حرفه ای خود را آغاز کرد و توانست در 5 کشور شرکت رسمی برای خود ثبت نماید.

برند الیسا تور نام شرکت های ثبت شده ما در کشورهای ارمنستان، باکو، وان، استانبول، گرجستان و دبی می باشد. به خود می بالیم که جزو معدود شرکتهایی در زمینه گردشگری هستیم که اجراء تورها نیز در کشور مقصد با نظارت مستقیم خودمان انجام میشود. بر این باوریم که در کشورهای دیگر نیز به طور مستقل عمل کنیم. شما میتوانید از طریق وب سایت تچرا سیر اطلاعت مفیدی درباره شرکت های برون مرزی ما کسب کنید.

مسابقه وبلاگ نویسی:

از دیگر برنامه های ما بلاگ نویسی است که توسط گردشگرانمان انجام میشود. شما میتوانید تجربیاتتان از سفرهای شخصی و یا گروهی که تجربه کردیه اید را برای ما ارسال کنید و ما آن را برایتان در وب سایت تچرا سیر با نام خودتان درج نمائیم. این همکاری به گردشگران تچرا سیر که برای اولین بار میخواهند مقصد گردشگری جدیدی را تجربه کنند بسیار کمک میکند. نوع نوشتار از زبان شما که تجربه کرده اید بسیار ارزشمند است، و میتوانید راهنمای بسیار خوبی برای دیگر گردشگران باشید. لازم به ذکر است در قرعه کشی هر ماه به بهترین مقاله که طبق نظر سنجی مخاطبان انتخاب شود خدمات رایگان و ارزنده ای ارائه میشود. شما میتوانید از قسمت بلاگ نویسی در سایت techraseir.ir دیدن فرمائید.

تچرا سیر

برگزار کننده تورهای داخلی و خارجی

برای آگاهی از تورها و مسیرهای جدید در شبکه های مجازی همراه ما باشید.

تیم گردشگری تچرا سیر تلاش میکنیم تا در این عرصه با حمایت و راهنمایی های شما بتوانیم بهترین خدمات را ارائه دهیم. لطفا هرگونه پیشنهاد و یا انتقادی دارید با ما به اشتراک بگذارید. شماره های تماس: 02122866977 و یا 02188994310


تچرا سیر:

عجایب گردشگری را به شما معرفی میکند. درباره شهر لی لی پوت ها،مکانهای دیده نشده هرمز،دشت ریگ جن،ساحل چابهار، و هزاران مقصد جدید گردشگری دیگر در وب سایت techraseir.ir مطالعه کنید.

 

4 Replies to “مسیرهای جدید گردشگری”

شیوا
779-05-07
من و خانوادم سفرهای خوبی داشتم با این شرکت .پای همه تعهداتش در هر سفر وایمیسته .تیم اجرایی خوبی دارن.اگر تورهای داخلی بزارن ما قطعا ثبت نام میکنیم.
پاسخ
  admin
  779-05-07
  درود و سپاس بیکران از لطف شما. باعث افتخار است توانستیم رضایت شما را از آن خود کنیم و برایتان خاطرات خوبی بسازیم. هم زمان با برگزاری تورهای داخلی در اسرع وقت شما را مطلع میسازیم.
  پاسخ
sepid
779-05-07
تیم مجرب و بسیار خوب
پاسخ
  admin
  779-05-10
  درود بر شما" رضایت شما باعث افتخار ماست.
  پاسخ

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

ناریاسافت © 1398 - 1399