شماره پشتیبانی 24/7 021-88994310
سامانه رزرو تچرا سیر

سیستم رزرو معتبر

سیستم رزرواسیون تچرا سیر بر مبنای فروش آنلاین فعال میباشد و خدمات غیر حضوری ارائه میدهد. برای شروع فعالیت در این زمینه اقتصادی تمام مجوز های لازم کسب و کار را از واحد صنفی مربوطه و ارگانهای زیربط دریافت کرده ایم. شما با استفاده از این سامانه به یک بانک جامع گردشگری دسترسی دارید که تمام اطلاعات مورد نظر در خصوص کشور، شهر، هتل،تور و خدمات مورد نظرتان را در یک نگاه مشاهده میکنید.

به دلیل تنوع زیاد اماکن گردشگری داخلی و خارجی بدیهی است ما نتوانیم تمام نیاز های گردشگری شما را در سایت قرار دهیم. بدین سبب اگر در خصوص هر مسیر گردشگری به اطلاعاتی نیاز دارید کارشناسان تچرا سیر را مطلع سازید تا در کمترین زمان جزئیات کاملی در سایت قرار دهند. شماره های تماس: 02188994310 – 02122866977

مسافر گرامی شما برای پرداخت هزینه تور و یا خدمات دیگر که قصد خرید آن را دارید به درگاه امن وب سایت متصل خواهید شد. این درگاه متصل به سامانه بانکداری ایران با پروتکل امن می باشد.

سیستم رزرواسیون تچرا سیر دارای چه زیر ساختی می باشد؟!

B TO C چیست؟

ساختار تشکیل دهنده این وب سایت برگرفته از سامانه رزرواسیون آنلاین هتلهای خارج از کشور شرکت الیسا تور می باشد. ما با اخذ API و UI منحصر به فرد B TO B را به B to C تبدیل کرده ایم.

با دانستن این موضوع که الیسا تور یک شرکت B TO B ارائه دهنده خدمات به آژانس های مسافرتی است، ما با بهره گیری از نیروی متخصص آن را بومی سازی کردیم و در اختیار عموم قرار داده ایم. با این روش عموم مردم میتوانند هتل، پرواز و خدمات تور را بصورت مستقل انتخاب و خریداری نمایند و تور را با سلیقه شخصی بسازند.

سخن آخر:

با مدرن شدن صنعت گردشگری توانستیم خود را ارتقاء دهیم تا با سلیقه گذشته و حال همراهتان باشیم. همراه ما در شبکه های اجتماعی باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

Note: Comments on the web site reflect the views of their authors, and not necessarily the views of the bookyourtravel internet portal. You are requested to refrain from insults, swearing and vulgar expression. We reserve the right to delete any comment without notice or explanations.

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی علامتگذاری شده اند با *

ناریاسافت © 1398 - 1399