رد کردن لینک ها

بد نیست قبل از سفر به آنتالیا بدانید

آنتالیا شهر توریست ها

آنتالیا کجاست؟

آنتالیا در واقع یک استان در کشور ترکیه می باشد که مرکز این استان خود آنتالیا می باشد. این شهر در جنوب غربی کشور ترکیه قرار دارد که از جنوب به دریای مدیترانه، از شرق به شهر سریک و از غرب به شهر قورقودالی یا همان کورکوتلی محدود می شود.

تاریخچه آنتالیا

طبق اسناد و شواهد موجود که حاصل از حفاری های باستانی شناسی آنتالیا می باشد، مشخص شده است که بشر بیش از ۵۰ هزار سال پیش در این شهر ساکن شده است. مستندات تاریخی در غاری به نام کارین واقع در ۲۷ کیلومتری شمال غربی این شهر کشف شده است.

چرا آنتالیا را برای سفر انتخاب کنیم؟

آنتالیا از مهم ترین شهرهای محبوب گردشگران در ترکیه می باشد. حال چند دلیل برای سفر به آنتالیا برای شما بیان می کنیم که شوق و انگیزه شما را برای سفر به این شهر بیشتر کند:

  • در آنتالیا امکانات رفاهی بسیاری فراهم شده است.
  • این شهر دارای اقامتگاه های لوکس بسیاری می باشد.
  • آنتالیا دارای سواحل گوناگون و زیبایی می باشد که انواع تفریحات آبی را می توانید در آن تجربه کنید.
  • سفر با بودجه های مختلف در این شهر امکان پذیر است.
  • مراکز خرید گوناگون آنتالیا امکان خرید های متنوعی را برای شما فراهم می سازد.
پرگ

بهترین فصل برای سفر به آنتالیا

شهر آنتالیا در ساحل دریای مدیترانه قرار دارد. به همین دلیل آنتالیا زمستانی سرد و تابستانی گرم دارد. گردشگران برای بهترین استفاده از تفریح های ساحلی غالبا دو فصل بهار و تابستان را برای سفر به آنتالیا انتخاب می کنند. اما برای آگاهی شما شرح مختصری از تمام فصول آنتالیا می دهیم.

فصل بهار

آنتالیا در فصل بهار و به خصوص در ماه مارس (فروردین) دارای آب و هوای عالی و همچنین سرسبزی فراوان می باشد.

حداقل دمای فصل بهار ۷ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۲۶ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای هوا در فصل بهار نیز ۱۶ درجه سانتیگراد است.

 حداقل دمای آب در فصل بهار ۱۷ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۲۱ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای آب در فصل بهار نیز ۱۸ درجه سانتیگراد است. اگر هدف شما از سفر به این شهر گردش است بهترین فصل را انتخاب کرده اید.

فصل تابستان

آنتالیا در تابستان هوای گرم و خشکی دارد که آفتاب به صورت مستقیم بر روی شما می تابد. این فصل بهترین زمان برای آفتاب گرفتن در سواحل و تفریح های ساحلی و بازی در پارک های آبی است.

حداقل دمای هوای فصل تابستان در ۱۸ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۳۴ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای هوای در این فصل نیز ۲۶ درجه سانتیگراد است.

حداقل دمای آب در فصل تابستان ۲۵ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۲۹ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای آب در این فصل ۲۷ درجه سانتیگراد است.

جهت مشاهده پکیج تور آنتالیا به اینجا مراجعه کنید.

فصل پائیز

گردشگران به ندرت فصل پاییز را برای مسافرت به آنتالیا انتخاب می کنند چون در پاییز آب و هو رو به سرماست و همچنین باران های سیل آسایی می بارد.

حداقل دمای هوای در فصل پاییز ۹ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۳۱ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای هوا در فصل پاییز نیز ۱۹ درجه سانتیگراد است.

حداقل دمای آب در فصل پاییز ۲۱ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن نیز ۲۷ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای آب در این فصل ۲۴ درجه سانتیگراد است.

فصل زمستان

آنتالیا در فصل زمستان دارای هوای نسبتا سرد مخصوصا در ماه ژانویه است.  

حداقل دمای هوای در زمستان ۵ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۱۵ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای هوا در این فصل نیز ۱۰ درجه سانتیگراد است.

حداقل دمای آب در این فصل نیز ۱۷ درجه سانتیگراد و حداکثر دمای آن ۱۹ درجه سانتیگراد می باشد. میانگین دمای آب در این فصل نیز ۱۸ درجه سانتیگراد است.

فرودگاه های شهر آنتالیا

این شهر توریستی دارای دو فرودگاه است که یکی از آن ها فرودگاه اصلی و دیگری در خارج از شهر واقع شده است. حال برای آشنایی شما با این دو فرودگاه، آن ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

فرودگاه آنتالیا

فرودگاه آنتالیا یکی از پرتردد ترین فرودگاه های کشور ترکیه می باشد. در سال ۱۹۹۶ احداث این فرودگاه آغاز شد و در اوایل سال ۱۹۹۸ مورد بهره برداری قرار گرفت. این فرودگاه در ۱۰ کیلومتری شمال شرق مرکز شهر قرار گرفته است. از لحاظ تردد این فرودگاه دوازدهمین فرودگاه در اروپا و دومین فرودگاه در کشور ترکیه می باشد. از این فرودگاه به اکثر فرودگاه های معروف دنیا پرواز مستقیم وجود دارد.

نام فرودگاه دیگر اسپارتا می باشد در خارج از شهر آنتالیا و در استان اسپارتای قرار دارد. اسپارتا در شمال شهر آنتالیا و در فاصله ۱۴۰ کیلومتری این شهر واقع شده است. این فرودگاه در سال ۱۹۹۷ و در روز ۲۱ ژوئیه افتتاح شد. به دلیل تصمیم برخی از سیاست مداران، گردشگران ایرانی برای سفر به دو شهر آنتالیا و آلانیا باید از فرودگاه اسپارتا استفاده کنند. در تور آنتالیا ترانسفر از فرودگاه اسپارتا تا هتل های محل اقامت بسیار راحت است. حدود ۳ ساعت رانندگی که همراه تور لیدر و اتوبوس های توریستی انجام می شود.

وسایل نقلیه عمومی در آنتالیا

در آنتالیا وسایل حمل و نقل فراوانی برای راحتی گردشگران وجود دارد. جالب است بدانید بهترین وسیله نقلیه عمومی در ترکیه اتوبوس می باشد اما ما شما را با انواع وسایل حمل و نقل عمومی در این شهر آشنا می کنیم.

اتوبوس

همانطور که گفتیم در آنتالیا اتوبوس بهترین و محبوب ترین وسیله نقلیه عمومی می باشد. به این دلیل که با خطوط اتوبوس می توانید از این سر شهر به آن سر شهر بروید و از کوچه پس کوچه های شهر عبور کرده و به مقصد برسید. علت دیگر برتری اتوبوس به سایر وسایل نقلیه عمومی نرخ ارزان آن می باشد.

یکی از نکات مهم برای استفاده از اتوبوس دانستن پیک شلوغی آن می باشد. ساعات ۷ الی ۱۰ صبح و همچنین ساعات ۱۶:۳۰ الی ۱۹ پیک  شلوغی اتوبوس است و به شما پیشنهاد می شود در این پیک های شلوغی از وسیله حمل و نقل دیگری استفاده کنید..

نکته مهم دیگر این است که اگر خواستید در ایستگاهی پیاده شوید دکمه کنار درب خروج را برای توقف اتوبوس در ایستگاه بزنید. به دلیل اینکه اگر این کار را انجام ندهید و مسافر دیگری نیز قصد پیاده شدن در آن ایستگاه را نداشته باشد اتوبوس توقف نخواهد کرد.

اتوبوس آنتالیا

دلموش

یکی از وسایل پرکاربرد دیگر در آنتالیا دلموش می باشد. دلموش در واقع همان اتوبوس یا تاکسی خطی است. وسیله ای ارزان که کرایه حمل و نقل داخل شهری آن ۱٫۵ لیره ترکیه است و خب اگر بخواهید به بیرون از شهر سفر کنید کرایه بیشتری باید پرداخت کنید. نحوه پرداخت کرایه در دلموش به این صورت است که وقتی سوار شدید همان موقع باید کرایه را پرداخت کنید.

تراموا یا قطار برقی

آنتالیا از سال ۲۰۱۰ به سیستم تراموا مجهز شد. وسیله ای بین مترو و اتوبوس که از اتوبوس طولانی تر است و روی زمین حرکت می کند. تراموا در این شهر ایستگاه های زیادی ندارد ولی خوبی آن این است که از مسیرهایی که جاذبه های گردشگری در آن قرار دارند عبور می کند. وسیله ای راحت و کم هزینه که هر ۳۰ دقیقه یکبار حرکت می کند.

تراموا آنتالیا

تاکسی

همانطور که می دانید تاکسی راحت ترین وسیله برای حمل و نقل است ولی به همان اندازه باید هزینه بیشتری پرداخت کنید. برای ورود به تاکسی باید ۳ لیر بپردازید و در ادامه مسیر هم به ازای هر کیلومتر ۳ لیر باید پرداخت کنید. فقط توجه داشته باشید بین ساعات ۲۴:۰۰ الی ۰۶:۰۰ نرخ کرایه تاکسی ها در آنتالیا دوبرابر می شود.

همچنین شما می توانید از دوچرخه ها و اتومبیل های کرایه ای در این شهر استفاده کنید.

امنیت در شهر 

آنتالیا شهری توریستی می باشد برای همین باید امنیت گردشگران و مسافران خود را به خوبی تامین کند. امنیت در این شهر هر لحظه در حال بررسی است و همچنین در روز و شب امنیت آن ارزیابی کلی می گردد.

یکی از نقات قوت امنیتی در این مقصد توریستی کنترل مانیتورینگ قوی این شهر به دلیل شلوغی می باشد. که در صورت مشاهده هرگونه تخلف به سرعت توسط اپراتورهای مانیتورینگ به نزدیکترین پلیس حاضر در صحنه اطلاع داده می شود و ماموران امنیتی نیز موظف به پیگیری می باشند.

جاذبه های گردشگری در آنتالیا

همانطور که می دانید شهر آنتالیا دارای جاذبه های بسیار زیاد تفریحی و گردشی می باشد. در اینجا به تعدادی از مناطق توریستی معروف و محبوب اشاره می کنیم تا بهتر با این شهر توریستی آشنا شوید.

لارا

لارا در قسمت جنوبی آنتالیا قرار دارد و مهم ترین بخش آن ساحل شنی است که ۱۲ کیلومتر طول دارد. از مرکز شهر آنتالیا می توانید به راحتی به  لارا برسید. برای کسانی که دوست دارند محل اقامتشان نزدیک مرکز شهر باشند لارا بهترین انتخاب است. ساحل لارا علامت پرچم آبی دارد به این معنی که شما می توانید در آب های این منطقه شنا کنید.

لارا دارای رستوران ها، هتل ها و اماکن تفریحی خوبی می باشد. دو مرکز خرید مهم به نام های Shemall  و TerraCity در لارا وجود دارد که بزرگترین مرکزهای خرید در آنتالیا می باشند. شما می توانید کل بخش عمومی ساحل لارا را به وسیله مینی بوس هایی که در این منطقه وجود دارند طی کنید.

در اینستاگرام TechraSeir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

کِمر

کِمر در فاصله ۴۰ کیلومتری آنتالیا در جنوب غربی و در نزدیکی کوه های توروس قرار دارد. جمعیت این منطقه بسیار کم است و طبق آخرین سرشماری انجام شده این منطقه در حدود ۱۰۰۰۰ نفر جمعیت دارد. طول ساحل کمر ۵۲ کیلومتر می باشد.

در کمر هر ساله فستیوال بین المللی غواصی برگزار می گردد که گردشگران بسیاری برای این فستیوال به این شهر سفر می کنند. این شهر دارای هتل های مجلل، رستوران ها، کافه های گوناگون، سواحل زیبا، خرابه های تاریخی و همچنین بازارهای جالبی می باشد. گشت با کشتی از بهترین تفریحات کمر می باشد چون هم لحظات زیبا و خاطره انگیزی را برای شما فراهم می کند هم کسانی که به غواصی علاقه مند هستند می توانند از آب های مدیترانه برای غواصی استفاده کنند.

بِلک

جالب است بدانید منطقه بلک تا حدود ۲۰ سال پیش از این منطقه ای ناشناخته بود و توجهی به آن نمی شد اما در حال حاظر به یکی از قطب های توریستی در ترکیه تبدیل شده است. منطقه ای که در ۳۰ کیلومتری شرق آنتالیا قرار دارد. این منطقه ۴۷ هتل و مرکزهای تفریحی و ورزشی را در خود جای داده است. مدرسه بین المللی تنیس نیز در این شهر قرار دارد.

ساحل معروف شهر بلک جزو جاذبه های گردشگری مهم آنتالیا می باشد که نام آن بِلک ساحل است. طول ساحل این منطقه ۱۶ کیلومتر می باشد و دارای آبی آرام است که مکان خوبی برای تفریح کودکان نیز به شمار می آید. برای بزرگترها هم تفریحات زیادی مانند: قایق سواری، جت اسکی، گلایدر، غواصی و … وجود دارد.

از نظر ورزشی منطقه بلک بهشت گلف بازان نام دارد. زیرا بهترین زمین های گلف دنیا در بلک ترکیه می باشد. ورزش های رافتینگ (قایق سواری بر روی موج های خروشان)، پاراگلایدر(چتربازی در دریا) و فوتبال نیز طرفداران بسیاری در بلک دارد.

سیده

برای رفتن به سیده باید مسافتی به طول ۶۰ کیلومتر از آنتالیا به سمت آلانیا طی کنید. شبه جزیره ای تاریخی که در کنار دریای مدیترانه واقع شده است. به گردشگران آنتالیا حتما توصیه می شود از این شهر تاریخی دیدن کنند.

اسکله قدیمی آنتالیا

اسکله قدیمی آنتالیا زمانی مرکز اقتصادی این شهر بود. تجارت و رفاه را این اسکله از قرن دوم تا اوایل قرن بیستم به شهر آورد و بندر اصلی این شهر محسوب می گشت. این اسکله علاوه بر اینکه یک مکان مناسب برای خرید های شما می باشد، چشم انداز زیبایی نیز به علت قرارگرفتن بر روی صخره ها دارد.

اسکه قدیمی آنتالیا

موزه آنتالیا

اگر دوست دارید با تاریخ ترکیه آشنا شوید موزه آنتالیا بهترین مکان برای این کار است. این موزه فرهنگ و هنر مردم ترکیه را از سال های دور به شما نشان خواهد داد. نمایشگاهی جذاب که تمام آثار تاریخی و زیرزمینی این شهر توریست پذیر را به نمایش می گذارد. همچنین خرابه های مربوط به دوران برنز تا بیزانس را بخش باستان شناسی این موزه به شما نشان می دهد.

مناره یولی آنتالیا

مناره یولی جزو خاص ترین دیدنی های آنتالیا به شمار می رود. مناره ای که سطلان سلجوقی (علاء الدین کیکوباد) در قرن ۱۴ میلادی آن را ساخت و نمادی از معماری سلجوقیان به حساب می آید. جنس این بنا بسیار مقاوم است که با مشاهده آن پی به زحمت های فراوانی که برای ساخت آن کشیده شده است می برید.

دروازه هادریان آنتالیا

دروازه هادریان ۱۳۰ سال بعد از میلاد مسیح، به افتخار ورود امپراطور رومی هادریانوس به شهر ساخته شد. هنوز آثاری از معماری آن دوره را می توان در قسمت شرقی این دروازه مشاهده کرد. دروازه ای که در مرکز شهر آنتالیا خیابان آتاتورک وجود دارد.

دروازه هادریان آنتالیا

شهر قدیمی ترمسوس آنتالیا

شهری واقع در ۳۷ کیلومتری شمال آنتالیا متعلق به هزاران سال پیش  که به دلیل قرار گرفتن در دامنه کوه، دفعات زیادی از حمله یونانیان و رومیان در امان مانده بود. باقیمانده های این شهر هنوز نیز جذاب و دیدنی است اما هنگام بازدید از این منطقه مراقب باشید زیرا پرتگاه های عمیق زیادی دارد.

آسپندوس آنتالیا

یکی از مناطق مجبوب و مورد علاقه گردشگران آسپدونس می باشد که در فاصله ۴۷ کیلومتری از شهر قرار دارد. آسپندوس در زمان پادشاه رومی مارکوس اورلیوس ۱۵۵ سال بعد از میلاد ساخته شد. مهم ترین مرکز تجاری آنتالیا که بهترین اسب های دنیا را در آن جا پرورش میدادند. آسپندوس یک تئاتر رومی بسیار با شکوه با ظرفیت ۱۵۰۰۰ نفر بود و امروزه ویرانه هایی از آن باقی مانده است.

آسپندوس آنتالیا

شهر پرگ آنتالیا

شهر پرگ دارای قدمتی بیش از ۳۵۰۰ سال می باشد. شهری که در ۱۷ کیلومتری قسمت شرقی آنتالیا واقع شده و خرابه های آن نیز هنوز وجود دارد. خرابه هایی که بخشی از شهر بزرگ فیلادلفیا پایتخت امپراطوری یونان و رومیان بوده است.

در سال ۱۹۴۶ باستان شناسان برای یافتن بقایای بیشتری از پرگ شروع به حفاری کردند و نتایج جالبی که نشان گر وجود یک تالار با شکوه رومی با تزئینات مرمری، استادیومی با ظرفیت ۱۲۰۰۰ نفر، دروازه ای بزرگ که توسط خرابه های یک برج احاطه شده، بازاری بزرگ، حمام عمومی و یک مجموعه ورزشی می باشد را بدست آوردند.

پارک ملی المپیوس آنتالیا

پارک ملی المپیوس در سال ۱۹۷۲ توسط یکی از مقامات دولتی افتتاح شد. این پارک در بخش جنوب غربی شهر با مساحتی بیشتر از ۳۴ هکتار قرار دارد. بسیاری از گردشگران برای کمپینگ این پارک جنگلی به این مقصد توریستی سفر می کنند. منطقه ای با آب و هوای معتدل مدیترانه ای و وجود بیش از هزار نوع گیاهان مختلف در ارتفاعات متفاوت کوه که می توانید از آن لذت ببرید.

پارک ملی المپیوس

برج ساعت آنتالیا

در روزگاران قدیم آنتالیا دارای ۸۰ برج در سراسر شهر بوده که از این تعداد، برج ساعت تنها بازمانده آن ها می باشد. برجی در مرکز شهر که دارای  تعدادی سنگ نوشته نیز می باشد. این برج در واقع نشانگر ورودی شهر قدیم آنتالیا می باشد. باستان شناسان علت وجود برج ساعت را نمی دانند اما عده از آن ها میگویند که به عنوان فانوس دریایی یا مقبره ساخته شده است و تاریخچه آن برای ۲۰۰۰ سال پیش از میلاد می باشد.

برج ساعت آنتالیا

منارشکسته آنتالیا

منارشکسته در ابتدا یک محور بوده که با نام معبد رومی رواج داشته است. پس از سقوط امپراطوری بیزانس ها در قرن پنجم میلادی تبدیل به کلیسای بیزانتین همراه با پنج سالن گنبدی شکل شده است. بعد ها در زمان بایزید دوم این کلیسا به مسجد کورکوت یا مسجد کبیر تبدیل شد. علت تغییر نام این اثر تاریخی آتش سوزی این مسجد در سال ۱۸۹۶و سوختگی قسمت چوبی بالای مناره آن بوده است. وهمچنین یکی از قدیمی ترین و برجسته ترین آثار تاریخی آنتالیا و ترکیه محسوب می شود.

منارشکسته آنتالیا

مسجد تِکلی مِهمت پاشا در آنتالیا

این مسجد در قرن ۱۸ ساخته شد و یکی از مهم ترین مساجد عثمانی در آنتالیا می باشد. مسجد تکِلی مِهمت پاشا در پشت برج ساعت آنتالیا قرار دارد. تاریخچه ساخت این مسجد مشخص نیست اما بعضی از باستان شناسان معتقند که ساخت آن از سال ۱۵۹۳ تا ۱۶۹۷ ادامه داشته است. اثری واقع در آنتالیا که دارای تک مناره ای بلند است و یکی از مکان های مذهبی بسیار آرام بخش و دنج می باشد.

پارک یاووز اوزجان

مرکز شهر دارای چندین پارک است که معروف ترین آن پارک ها یاووز اوزجان می باشد. پارکی که مساحت آن بیش از ۲۲ هزار متر مربع می باشد. این پارک سرسبز به دلیل داشتن گل و گیاهان فراوان، مسیرهای مجزای پیاده روی مخصوص زنان و داشتن پلی مخصوص که دیگر نیازی به رد شدن از خیابان نیست و پل شما را به پارک انتقال می دهد، یکی از مکان های مورد علاقه گردشگران و مردم ساکن آنتالیا می باشد.

هتل های آنتالیا

آنتالیا یک شهر توریستی می باشد به همین دلیل باید نیازهای رفاهی و تفریحی گردشگران را برآورده کند. به همین منظور دارای هتل های بسیار زیادی است که امکان سکونت گردشگران را با سطح های مختلف اقتصادی فراهم می کند. ما به شما تعدادی هتل های مختلف برای سطح های اقتصادی گوناگون معرفی میکنیم.

هتل های سوپر لوکس آنتالیا

آنتالیا تعدادی هتل های سوپر لوکس برای افراد ثروتمند و اعیان نشین در خود جای داده است که دارای امکانات رفاهی و تفریحی بی نظیری هستند.

هتل دِلفین پالاس (DELPHIN PALACE ANTALYA): شروع قیمت از ۱۳۹۲ یورو.

هتل آی سی رزیدنس (IC RESIDENCE HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۳۷۸ یورو.

هتل بوتانیک اکسکلوسیو ریزورت لارا (BOTANIK EXCLUSIVE RESORT LARA): شروع قیمت از ۱۰۵۸ یورو.

هتل پودینگ مارینا رزیدنس (PUDING MARINA RESIDENCE ANTALYA) : شروع قیمت از ۵۵۸ یورو.

هتل دِلفین دیوا پریمیر (DELPHIN DIVA PREMIERE ANTALYA): شروع قیمت از ۵۲۲ یورو.

هتل های لوکس آنتالیا

این دسته از هتل ها دارای امکانات کمتری نسبت به هتل های سوپر لوکس آنتالیا بوده و برای افرادی دارای سطح اقتصادی بالا ساخته شده است.

هتل مردان پالاس (MARDAN PALACE HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۴۰ یورو.

هتل میراکل ریزورت (MIRACLE RESORT HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۰۷ یورو.

لیبرتی هتل لارا (LIBERTY HOTEL LARA): شروع قیمت از ۱۰۴ یورو.

هتل دِلفین ایمپریال (DELPHIN IMPERIAL ANTALYA): شروع قیمت از ۹۹ یورو.

هتل ونیزیا پالاس (VENEZIA PALACE HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۹۸ یورو.

هتل های نسبتا سطح بالای آنتالیا

این دسته از هتل ها برای افرادی دارای سطح اقتصادی نسبتا خوب ساخته شده است.

هتل تایتانیک بیچ لارا (TITANIC BEACH LARA): شروع قیمت از ۷۷ یورو.

هتل توپکاپی پالاس (TOPKAPI PALACE HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۶۳ یورو.

هتل آکرا باروت (AKRA BARUT HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۵۲ یورو.

هتل شروود بریزس ریزورت (SHERWOOD BREEZES RESORT HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۴۹ یورو.

هتل مارمارا (THE MARMARA HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۴۳ یورو.

هتل های معمولی آنتالیا

همان گونه که از اسم آن پیداست، هتل های معمولی آنتالیا برای افرادی دارای سطح اقتصادی معمولی ساخته شده است.

هتل آلپ پازا (ALP PASA HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۳۰ یورو.

هتل آی سی ایرپورت (IC AIRPORT HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۲۷ یورو.

هتل لاتانیا سیتی (LATANYA CITY HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۲۵ یورو.

هتل توتاو آدالیا آلارا (TUTAV ADALYA ALARA HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۹ یورو.

هتل های سطح پایین آنتالیا

این دسته از هتل ها هم برای قشر ضعیف می باشد که با هزینه بسیار کم می توانند در این هتل های آنتالیا اقامت داشته باشند.

هتل سانتا مارینا (SANTA MARINA HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۹ یورو.

هتل اسکار بوتیک (OSCAR BOUTIQUE HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۷ یورو.

هتل توریست (TOURIST HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۶ یورو.

هتل آله بوتیک (ALE BOUTIQUE HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۴ یورو.

هتل کمل پانسیون (CAMEL PENSION HOTEL ANTALYA): شروع قیمت از ۱۱ یورو.

آنتالیا خاطره ساز خواهد شد

در پایان تمام توضیحاتی که برای شما بیان شد به شما پیشنهاد می کنم به این شهر سفر کنید. به دلیل جاذبه های گردشگری بیشماری که آنتالیا دارد مطمئن باشید علاوه بر اشتیاق مجدد شما برای سفر به این شهر، سال ها از خاطرات این سفر تعریف خواهید کرد.

5/5 ( 1 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید