رد کردن لینک ها

تور هند / دهلی – آگرا – جیپور

تور هند به همراه توضیحات تور

تور هند

مدت                شروع قیمت
۷ روز            از ۶٫۴۵۰٫۰۰۰ تومان

پیش فروش تور های نوروز ۱۳۹۸٫

تخفیف در صورت خرید زودهنگام.

سفر به دیار ۷۲ ملت.

تور در یک نگاه

√ شهر فرهنگ و هنر با طیفی از رنگ ها، خرید با جاذبه های دیدنی.

تور هفت روزه کشور هندوستان، شهرهای زیبای دهلی – آگرا  – جیپور.

 راهنمایان فارسی زبان و راهنمایان محلی دارای مجوز رسمی از سازمان گردشگری.

√ سرویس و خدمات در هتل های استاندارد ۳ و ۴ و ۵ ستاره در کشور هندوستان.

ترانسفر و امور حمل و نقل بین شهری رایگان در کشور هندوستان.

تور هند
  • رنج سنی
  • حداکثر اندازه گروه
  • نوع سفر

بدون محدودیت.
بدون محدودیت.
توریستی. تفریحی.

  • نوع اقامت
  • وسیله نقلیه مقصد

هتل های ۳ و ۴ و ۵ ستاره.
ون.

تور ۷ روزه هند از شهر دهلی نو که به آن هندوستان کوچک اطلاق می شود و دارای تاریخ و فرهنگ بسیار کهن است شروع می شود و در شهر صورتی جیپور به پایان میرسد. بهترین فصل سفر به این کشور توریستی اوایل فصل بهار و پاییز و زمستان می باشد. کشور هندوستان سرزمین نژاد ها، زبان ها، آئین ها و فرهنگ های گوناگون است در طول زمان و مسیر سفر زمینی داخل کشور هندوستان شما می توانید با جاذبه های کشور هندوستان با سنت ها، غذا ها، پوشش های گوناگون و ادیان متفاوت و فراوان آشنا شوید.

سوغات هندوستان

وسایل چوبی دست ساز، ساری های رنگارنگ، پارچه و رو میزی های رنگارنگ و سنگ دوزی شده، چای معطر، ادویه های رنگارنگ و خوشبو و فیل های کرالا ارمغان سفر به کشور هندوستان می باشد.

خدمات تور هند

پرواز با خطوط شرکت هواپیمایی ماهان، اخذ ویزا، ۷ شب اقامت در هتل های لوکس ۵ ستاره به همراه صبحانه، ۳ گشت شهری همراه با صرف غذا و ترانسفر فرودگاهی و بین شهری رایگان.

   برنامه سفر تور هند

مسیر تور هندوستان از فرودگاه بین المللی حضرت امام خمینی ره تهران تا فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی دهلی نو که مسافتی بالغ بر ۳۲۸۱ کیلومتر می باشد که مدت زمان پیمودن این مسیر به وسیله هواپیما ۴ ساعت می باشد. خدمات دیگر تور هندوستان شامل ۷ شب اقامت در هتل های لوکس ۵ ستاره کشور هندوستان می باشد.

گشت های تور هند

در هر یک از شهر های دهلی نو – آگرا و جیپور یک گشت شهری رایگان به همراه یک وعده نهار در خدمت شما همسفران عزیز هستیم. روز دوم در شهر دهلی برنامه بازدید از ۴ مکان دیدنی این شهر را داریم. گشت دوم در شهر آگرا برنامه بازدید از ۳ مکان بسیار دیدنی و توریست پذیر کشور هندوستان را داریم، آخرین گشت که در روز ششم و در شهر صورتی جیپور می باشد بازدید از ۴ مکان دیدنی این شهر است. توصیه ما برای شما همسفران گرامی به دلیل هوای شرجی و رطوبت بالای کشور هندوستان استفاده از لباس های نخی در طی سفر و همچنین بخاطر باران های زیبای بهاری هند  همراه داشتن چتر ضروری است.

روز اول پس از رسیدن به فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی و پس از گذشتن از تشریفات گمرکی و مهاجرتی و انجام امور مرتبط و دریافت چمدان های همسفران نمایندگان ما با تابلو های GO India در فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی منتظر شما عزیزان هستند و در هنگام خروج از سالن ترانزیت با شما آشنا می شوند و تشریفات ترانسفر شما به هتل را انجام می دهند و پس از رسیدن به هتل سریعا امور پذیرش شما انجام می شود و به اتاق هایتان راهنمایی می شوید و سه شب را در این هتل شما اقامت دارید.

اولین گشت تور

به گشت شهری شکل یافته از New Delhi and Old Delhi  ( دهلی نو و دهلی قدیم ) می روید که این گشت از Raj Ghat آغاز می شود. پس از گذر از Red Fort به مسجد جامع، که یکی از بزرگترین مساجد قاره کهن آسیا می رسید. در گشت همسفران ما به دهلی ایمپریال یا سلطنتی که شامل Qutub Minar ( منار قطب ) انجام می شود، همچنین گشت شما شامل گذشتن از دروازه هند، ساختمان پارلمان، Rastrapathi Bhawan و عمارت ریاست جمهوری نیز می باشد، و بعد از انجام این گشت و لذت بردن از اماکن فوق به هتل باز میگردیم.

بعد از صرف صبحانه در هتل به سمت شهر آگرا حرکت خود را آغاز می کنیم. طول این مسیر ۲۰۴ کیلومتر می باشد و زمان طی کردن این مسیر ۶ ساعت است. پس از رسیدن به محل اقامتتان در شهر آگرا که هتل ۵ ستاره می باشد امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می دهید و از بقیه روز در شهر آگرا لذت میبرید.

دومین گشت تور

صبح زود بعد از صرف صبحانه در هتل به گشت و بازدید تاج محل کاخ معروف، دیدنی و توریستی می روید.تاج محل جز جاذبه های دیدنی اصلی هند و یکی از نماد های هندوستان است ( تاج محل جمعه ها تعطیل است ). بعد از آن به بازدید از قلعه آگرا میرویم که نمونه ای ویژه از معماری به سبک مغولی است. بعد از ظهر وقت شما همسفران آزاد بوده و می توانید با ماشینی که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد می توانید برای خرید استفاده کنید.

بعد از صرف صبحانه در هتل به سمت شهر جیپور حرکت خود را آغاز می کنیم. طول این مسیر ۲۲۰ کیلومتر می باشد و زمان طی کردن این مسیر ۶ ساعت است. پس از رسیدن به محل اقامتتان در شهر جیپور که هتل ۵ ستاره می باشد امور مربوط به پذیرش در هتل را انجام می دهید. بعد از آن به گشت و خرید در شهر جیپور می پردازید. شب هنگام به هتل میرویم و استراحت میکنیم.

سومین گشت تور

بعد از میل کردن صبحانه در بوفه هتل از جیپور خارج شده و به سمت پایتخت باستانی آمبر برای بازدید از این مکان با هم همسفر می شویم محل بعدی بازدیدمان کاخ شهر می باشد که مجتمع بزرگی از عمارات، باغ ها، صحن ها، هنر های زینتی و راه هایی کنده کاری شده می باشد. به سوی جانتار مانتار قدم میزنیم و به سمت کاخ بادها حرکت می کنیم. شب به هتل بر میگردیم و در وقت آزادتان می توانید با ماشینی که به صورت رایگان در اختیارتان قرار می گیرد می توانید برای خرید استفاده کنید.

صبح وقت شما آزاد است سپس به سوی شهر دهلی نو حرکت خود را آغاز می کنیم. طول این مسیر ۲۶۰ کیلومتر می باشد و زمان طی کردن این مسیر ۶/۵ ساعت است. پس از ورود به دهلی نو به سمت هتل می رویم و مراحل پذیرش انجام می گیرد و شما به اتاقتان راهنمایی می شوید.

صبح زمان آزاد دارید و به آخرین روز این سفر جذاب و رنگارنگ می رسیم. چمدان ها را جمع می کنیم و به سمت فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی برای بازگشت به ایران عزیز حرکت می کنیم.

در اینستاگرام Techra.Seir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

   خدماتی که شامل تور هند میشود

اقامت در هتل های ۵ ستاره لوکس استاندارد.

راهنمای فارسی زبان مسلط به کشور هندوستان.

پرواز با خطوط هواپیمایی شرکت ماهان. ترانسفر از فرودگاه بین المللی ایندیرا گاندی به هتل. ترانسفر بین شهری و ترانسفر درون شهری خرید.

اخذ ویزای توریستی.

   خدماتی که شامل تور هند نمیشود

خدمات ممنوع الخروجی بر عهده مسافر می باشد. وعده های غذایی به جز صبحانه و وعده های گشت ها بر عهده مسافران می باشد. کلیه ورودی ها و بلیط ها بر عهده همسفران عزیز میباشد.

3/5 ( 1 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید