رد کردن لینک ها

سوالات متداول مشهد

سوالات متداول همسفران تور مشهد آژانس مسافرتی تچرا سیر کبیر

اتوبوس های توریستی روز دنیا ۲۵ نفره VIP مجهز به سیستم صوتی و پرواز های خطوط هواپیمایی و قطار.

برای تور های زمینی مبدا حرکت از ترمینال جنوب و ترمینال بیهقی همچنین ایستگاه قطار و برای تور های هوایی از فرودگاه مهرآباد می باشد.

بله مسافرانی که در شهر های بین راه هستند میتوانند در جاده سوار اتوبوس شوند یا در ایستگاه هایی که قطار در آنها توقف دارد.

مشهد به دلیل تعداد بالای مسافران در تمام ایام سال هر روز پذیرای زائرین می باشد و می توان گفت تقریبا در تمام ساعات روز به سمت این شهر حرکت وسایل نقلیه قابل رزرو می باشد.

این فاصله ۸۹۱ کیلومتر می باشد و در ایام عادی ۱۰ ساعته طی می شود. با هواپیما پیمودن این مسیر بسته به ترافیک هوایی ۱ الی ۱:۳۰ ساعت زمان می برد و با قطار بین ۱۰ الی ۱۱ ساعت.

حدودا ۳ الی ۴ توقف در این مسیر داریم. برای صرف وعده های غذایی صبحانه، نهار و شام، ادای نماز و استفاده از سرویس بهداشتی و همچنین استراحت مسافران.

در هتل های ۳، ۴ و ۵ ستاره شامل اتاق های ۱، ۲، ۳ و چهار تخته می باشد. اغلب هتل های این مقصد توریستی به صورت فولبرد می باشد.

پتوی مسافرتی جهت استراحت در اتوبوس، لباس گرم با توجه به اقلیم بیابانی و شب های سرد مشهد، دو وعده غذای سرد، لوازم شخصی و تنقلات.

برای خرید می توان به مراکز تجاری و بازار هایی نظیر بازار رضا، پاساژ الماس شرق، پاساژ حکیم، پاساژ زیست خاور، پاساژ آرمان، خیابان امام رضا و … مراجعه کرد

در مشهد رستورانهای با کیفیت بسیار زیاد است و از معروف ترین آنها می توان به رستوران پسران کریم، احسان، طرقبه، شاندیز و … اشاره کرد.

در نوروز ۹۸ به علت تقارن با ماه رجب و همراه شدن با اعیاد مسلمانان زمان بسیار مناسبی برای سفر به این شهر مقدس است.

خیابان امام رضا به علت دسترسی بسیار عالی به حرم مطهر امام رضا (ع) بهترین مکان برای اقامت زائران عزیز می باشد.

کیفیت تمامی هتل ها از ۲ الی ۵ ستاره بسیار عالی و قابل سکونت است.

مقبره شیخ بهایی، گنبد خشتی، گنبد سبز، آرامگاه نادر شاه افشار و … .

در اینستاگرام TechraSeir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

5/5 ( 1 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید