شماره پشتیبانی 24/7 90000626

هتل د.د.د ارمنستان در خیابان هراچیا کوچار و روبروی سفارت جمهوری اسلامی ایران واقع شده است. این هتل در اصل یک کامپلکس ورزشی محسوب میشود. اکثرا علاقمندان به ورزشهای آبی و تمرین در باشگاههای ورزشی این هتل را برای اقامت خود انتخاب می نمایند. اتاقهای هتل د.د.د ارمنستان دارای امکانات ساده ولی استاندارد می باشد. تخت خواب استاندارد، حمام اختصاصی، سرویس نظافت روزانه، تلویزیون، یخچال، تلفن و اینترنت رایگان و … برخی از امکانات اتاقها می باشد. وعده صبحانه در این هتل از نوع بوفه رستوان می باشد و از ساعت 8 صبح تا 10.30 دقیقه میتوانید. اگر از روی نقشه به موقعیت جغرافیایی هتل نگاه کنید خواهید دید که موقعیت مکانی آن تا مرکز شهر حدودا 10 دقیقه با وسایل نقلیه فاصله دارد و به دور از شلوغی ها و هیاهوی city center می باشد.

دسترسی به مراکز خرید، رستورانها و سوپرمارکت Yerevan city حدود پانصد متر می باشد. این فروشگاه مواد غذایی و لوازم خانگی به صورت 24 ساعته فعال است و در تمام ساعات شبانه روز مملو از جمعیت است. فست فود شاورما تومانیان نیز در این خیابان و در فاصله چند صد متری از هتل است. تمام گردشگرانی که حتی برای یکبار به شهر تاریخی و تفریحی ایروان سفر کرده باشند حتما از ساندویچ، غذاهی پرسی و یا کباب های لذیذ آن را تجربه کرده اند.

وسایل نقلیه شهری شامل تاکسی، ایستگاه اتوبوس و ون های داخل شهر با نام مارشودکا زیاد است و مطمئن باشید برای تردد اصلا مشکلی نخواهید داشت و دسترسی بسیار راحتی به سایت های دیدنی شهر مثل پارک پیروزی، هزار پله، زیرگذر های اسرار آمیز و پارک اوپرا خواهید داشت. مهم است که بدانید به دلیل تشابه بسیار زیاد خیابان کمیتاس و هراچیا کوچار که نزدیک به هتل است به ایران در این منطقه از شهر بیشتر مردمانی از ایران زندگی میکنند.

 

ناریاسافت © 1398 - 1399