رد کردن لینک ها

تور اصفهان شیراز

تور اصفهان شیراز به همراه توضیحات سفر

تور اصفهان شیراز.

مدت.               شروع قیمت.
۴ روز            تومان

۵سال سابقه درخشان در اجرای تورهای داخلی.

تخفیف تصاعدی ویژه گروه ها.

برگزار کننده ی تورهای طبیعت گردی.

تور در یک نگاه

  ۱شب اقامت در هتل ۳ستاره(اصفهان) و ۲شب اقامت در هتل ۳ستاره (شیراز).

  بازدید از سایت های دیدنی شهر اصفهان(سی و سه پل/نقش جهان…).

  بازدید از سایت های دیدنی شهر شیراز (ارگ زندیه/حمام وکیل…).

  شب زنده داری در کناره ارامگاه حافظ و سعدی.

  بازدید از بناهای تاریخی استان فارس (تخت جمشید…).

تور اصفهان شیراز

رنج سنی.
حداکثر اندازه.
نوع سفر .

بدون محدودیت.
۴۴ نفر.
توریستی.تفریحی.

نوع اقامت.
وسیله نقلیه مقصد.

هتل های ۳ و ۴ ستاره.
اتوبوس های توریستی.

تور اصفهان و شیراز به صورت ترکیبی و مدت ۴ روز از شهر اصفهان پایتخت فرهنگی ایران آغاز می شود و با استشمام بوی بهار نارنج در شهر عشق (شیراز) و حرکت به سمت تهران به پایان میرسد.این تور ترکیبی در استان های اصفهان و فارس می باشد.

گشتهای اصفهان

بازدید از پل خواجو و سی و سه پل بر روی زاینده رود واقع شده که دارای ۳۳دهانه و ۲۹۵ متر طول و ۱۴ متر عرض می باشد. درشکه سواری و خرید در میدان نقش جهان که در چهارسوی آن عالی قاپو، مسجد امام، مسجد شیخ لطف الله و سردر قیصریه وجود دارد از دیگر گشت هاست و در آخر با قدم زدن در ۴ باغ و بازدید از کلیسای وانک به سفر خود در اصفهان پایان میدهیم.

گشتهای شیراز

بازدید از بنای تاریخی ارگ زند محل زندگی کریم خان زند(ساخت این بنا مربوط به سلسله زندیه میباشد)خرید از بازار تاریخی وکیل آباد (ساخت دوره زندیه)بازدید از حمام و مسجد وکیل واقع در خیابان لطفعلی خان زند. قدم زدن در آرامگاه حافظ عشق و عرفان بازدید از آرامگاه سعدی در همجواری باغ دلگشا بازدید از بنای تاریخی تخت جمشید بازدید از آرامگاه کوروش بازدید از بناهای پاسارگاد بازدید از کعبه زرتشت نقش رستم از دیگر خدمات این تور می باشد. یکی از ویژگی های منحصر به فرد این تور بازدید از کلیسای وانک در اصفهان می باشد.

خدمات تور شامل

تور فوق شامل راهنمای مجرب، صبحانه سلف سرویس، بیمه نامه مسافرتی انفرادی، هتل و اتوبوس توریستی در اختیار می باشد.

   برنامه سفر تور اصفهان شیراز

توصیه ما به شما مسافران عزیز به همراه داشتن کارت ملی، کفش مناسب پیاده روی و لباس متناسب فصل به همراه داشتن جعبه کمک های اولیه یا دارو های شخصی، کلاه، عینک آفتابی، لباس اضافه و پتوی مسافرتی جهت استراحت در مسیر رفت و برگشت می باشد. مدت زمان رسیدن به شهر اصفهان و صرف صبحانه، با احتساب توقف ها ( مجتمع پذیرایی مهتاب قم ) ۶ساعت میباشد.

اولین توقف در مسیر رفت دو ساعت بعد از شروع حرکت میباشد. حرکت ما از یک شب زودتر آغاز می شود و از آزاد راه قم – اصفهان به سمت اصفهان حرکت خواهیم کرد.

روز اول بعد از صرف ناهار و تحویل اتاقها و استراحتی ۲ ساعته به سمت میدان نقش جهان حرکت میکنیم. بعد از خرید و درشکه سواری به سمت چهار باغ می رویم و ساعتی در هوایی دلچسب قدم میزنیم و در آخر از پل خواجو و سی و سه پل بازدید می کنیم. بعد از صرف شام به سمت هتل باز میگردیم.

روز دوم بعد از صرف صبحانه check out کرده و به سمت کلیسای وانک حرکت میکنیم.پس از بازدید از کلیسا و موزه وانک برای صرف ناهار به رستوران میرویم.

پیش به سوی شیراز

حدود ساعت ۱ به سمت شیراز حرکت میکنیم. (طول سفر ۴ساعت)حدود ساعت ۵ به شهر عشق و ادب می رسیم. بعد از تحویل اتاق ها و استراحتی مختصر به سمت قلعه زندیه می رویم. پس از بازدید از قلعه و خوردن فالوده شیراز از فالوده فروشی های اطراف شیراز از ملزومات سفر است.

در روز سوم پس از صرف صبحانه به سمت حمام و زندان وکیل می رویم. پس از صرف ناهار به هتل باز میگردیم. بعد از استراحتی دو ساعته به سمت بارگاه حافظ و سعدی حرکت میکنیم.

در روز چهارم پس از صرف صبحانه و تحویل اتاق ها به سمت تخت جمشید حرکت می کنیم. بعد از بازدید از بناهای تاریخی تخت جمشید به سمت تهران حرکت میکنیم.

در اینستاگرام TechraSeir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

   خدماتی که شامل تور اصفهان شیراز میشود

هتل های ۳ ستاره واقع در شهر های اصفهان و شیراز.

تمامی تور ها دارای لیدر مجرب. تایید شده توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری. مسلط به شهر اصفهان و مسلط به شهر شیراز.

تور اصفهان شیراز دارای ۴وعده صبحانه می باشد. ۱ صبحانه در هتل ۳ ستاره در اصفهان و ۳ وعده صبحانه در هتل ۳ ستاره در شیراز سرو میشود.

تمامی تور های گروهی بسته به تعداد همسفران با اتوبوس های توریستی ۲۵، ۳۲ و ۴۴ نفره انجام میشود.

   خدماتی که شامل تور اصفهان شیراز نمیشود

4/5 ( 2 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید