رد کردن لینک ها

تور لاهیجان شیطان کوه

تور لاهیجان شیطان کوه

مدت                شروع قیمت
۳ روز            از  ۳۹۵٫۰۰۰ تومان

 تخفیف تصاعدی ویژه ارگان ها

لحظاتی به یاد ماندنی

 شرکت در قرعه کشی 

تور در یک نگاه

 اتوبوس های توریستی مجهز به سیستم صوتی

 لیدر کارت دار سازمان میراث فرهنگی

 بیمه نامه ی مسافرتی

 اقامت در هتل ۳ ستاره تاپ

تور لاهیجان شیطان کوه
  • رنج سنی
  • حداکثر اندازه گروه
  • نوع سفر

بدون محدودیت
۴۴نفر
توریستی تفریحی

  • نوع اقامت
  • وسیله نقلیه مقصد

هتل۴ ستاره
۴۴نفره
لاهیجان

مدت زمان تور لاهیجان شیطان کوه ۲/۵ روزه بوده که از فومن شروع می شود و پس از بازدید از شیطان کوه به پایان می رسد. لاهیجان در استان گیلان می باشد.خرید محصولات فومن ،قدم بر پله های قلعه رودخان، شهر زیبای لاهیجان و بازدید از بام لاهیجان از گشت های این تور میباشد.تور لاهیجان شامل ماشین توریستی،بیمه نامه مسافرتی،لیدر کارت دار مسلط به منطقه،اقامت در هتل ۳ستاره،۲وعده صبحانه ویک وعده عصرانه میباشد .

   برنامه سفر تور لاهیجان شیطان کوه

توصیه ما به شما مسافران عزیز به همراه داشتن کفش مناسب پیاده روی و لباس متناسب فصل به همراه داشتن جعبه کمک های اولیه یا دارو های شخصی، کلاه، عینک آفتابی، لباس اضافه و پتوی مسافرتی جهت استراحت در مسیر رفت و برگشت می باشد. مدت زمان رسیدن به شهر لاهیجان و صرف صبحانه، با احتساب توقف ها ( مجتمع پذیرایی مهتاب قم ) ۶ ساعت میباشد. اولین توقف در مسیر رفت دو ساعت بعد از شروع حرکت میباشد. حرکت ما از یک شب زودتر آغاز می شود و از آزاد راه تهران قزوین به سمت لاهیجان حرکت خواهیم کرد.

ساعت ۱۲ شب از میدان آرژانتین سوار اتوبوس توریستی می شویم و به سمت قزوین حرکت می کنیم .در امام زاده هاشم توقف می کنیم برای اقامه نماز و استراحتی کوتاه که مدت زمان یک ساعت به طول می انجامد. بعد به سمت فومن حرکت کرده و در رستوران گیل بانو یرای صرف صبحانه و استفاده از سرویس بهداشتی توقف میکنیم.صبحانه به صورت سلف سرویس میباشد.

قلعه رودخان

بعد از صرف صبحانه به سمت قلعه رودخان حرکت میکنیم و تا ساعت ۱ به اختیار از این مکان دل انگیز استفاده میکنند.در ماسوله برای صرف ناهار توقف و تا ساعت ۵ از قدم زدن دز فضای دل انگیز استفاده و از سوغات های گوناگون و رنگارنگ این مکان خرید میکنیم.حدود ساعت ۶عصر  به هتل میرسیم.

در روز دوم بعد از صرف صبحانه به سمت شیطان کوه (بام سبز لاهیجان)حرکت میکنیم.این کوه در گذشته به شاه نشین معروف بوده است و در جلوی آن برکه ای به عرض ۲۰۰ متر و طول ۷۰ متر قرار دارد. امروزه این برکه به دریاچه‌ای مصنوعی تبدیل شده است.این دریاچه محل تأمین آب آبشار مصنوعی است که از زیبایی خیره کننده ای برخوردار است و از دل شیطان کوه می‌گذرد.عده ای از اهالی این منطقه معتقدند که علت نام گذاری شیطان کوه هیچ ارتباطی با با خرافه پرستی وشیطانی که در بین عموم متداول است نیز نمی باشد.

آیا در شیطان کوه، شیطان وجود دارد؟

داستانی که در این باره وجود دارد طبیعت این کوه به گونه ای است که وقتی از بالا به پایین نگاه می کنید احساس خواهید کرد به راحتی با دویدن به دامنه میرسید اما نتیجه چیزی جز سقوط نخواهد بود و در باور قدیمی های محلی در اینجا شیطان چشم فرد را کور می کند یا به نوعی او را گول می زند.بعد از بام سبز به سمت نیزار و پل چوبی و مرداب و ساحل کیاشهر میرویم. بعد از صرف ناهار به سمت تهران باز میگردیم.

در اینستاگرام TechraSeir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

   خدماتی که شامل تور لاهیجان شیطان کوه میشود

هتل ۳ستاره

کلیه تورها ی لاهیجان دارای تور لیدر مجرب کارت دار میباشند.

3 صبحانه و ۱ عصرانه

ترانسفر تورهای لاهیجان با اتوبوس های ۲۵ نفره ،۳۲ نفره ،۴۴نفره میباشد.

0/5 ( 0 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید