رد کردن لینک ها

تور ماسال ماسوله گیسوم

تور ماسال ماسوله گیسوم

مدت                شروع قیمت
۲/۵ روز            از ۲۱۰٫۰۰۰ تومان

 مناسبترین قیمت، بهترین خدمات.

 تخفیف تصاعدی ویژه گروه ها.

 مجری مستقیم تورهای ماسال.

تور در یک نگاه

√ یک شب اقامت در کلبه های چوبی و سوییت مجزا در دل طبیعت بکر ماسال.

√ بازدید از سومین روستای زیبای ایران،  روستا و بازارچه سنتی پلکانی ماسوله.

قدم زدن در جـاده درختـی و سـاحـل بی نظیر جـنگل گـیسـوم.

رفتن به ییـلاقات استـان گیلان و تمـاشای اقیانوس ابرها، اولسـبـلانـگاه.

شب نشینی دور آتش: صرف چای هیزمی و سیب زمینی ذغالی و هم خوانی.

ماسال
  • رنج سنی
  • حداکثر اندازه گروه
  • نوع سفر

بدون محدودیت
۴۴ نفر
طبیعت گردی. تفریحی

  • نوع اقامت
  • وسیله نقلیه مقصد

کلبه های چوبی و سوییت
اتوبوس های توریستی

تور ماسال ماسوله گیسوم در مدت زمان ۲/۵ روز برگزار می شود و از روستای پلکانی ماسوله آغاز شده و با خرید سوغاتی از شهر بادگیرها (منجیل) به پایان می رسد. این تور در استان گیلان بوده و بازدید از ساحل و جنگل گیسوم که از جاذبه های توریستی استان گیلان می باشد شامل تور شما می باشد. این تور به صورت گروهی، شاد بوده و اقامت در دل طبیعت در کلبه های چوبی و سوئیت های مجزا می باشد. یکی دیگر از ویژگی های مهیج تور ماسوله، ماسال، گیسوم نیسان سواری در جاده های زیبا و پر پیچ و خم ارتفاعات اولسبلانگاه واقع در ماسال می باشد. تور فوق شامل: اقامت، راهنمای مجرب، غذا، بیمه انفرادی مسافرتی و اتوبوس توریستی در اختیار می باشد.

   برنامه سفر تور ماسال ماسوله گیسوم

با توجه به اینکه این تور به صورت طبیعت گردی بوده و در خطه ساحلی و بارانی کشور واقع شده است پس توصیه ما به شما مسافران عزیز به همراه داشتن کفش مناسب پیاده روی در ارتفاعات یا کفش مخصوص کوه نوردی، لباس متناسب فصل به همراه داشتن جعبه کمک های اولیه یا دارو های شخصی، چتر وسایل شخصی و رفاهی متناسب با محل اقامت ( ملحفه، حوله، مسواک ) کلاه، عینک آفتابی، لباس اضافه و پتوی مسافرتی جهت استراحت در مسیر رفت و برگشت می باشد. مدت زمان رسیدن به شهر فومن و صرف صبحانه، با احتساب توقف ها ( مجتمع پذیرایی آفتاب قزوین، امام زاده هاشم )  ۷ ساعت میباشد. اولین توقف در مسیر رفت دو ساعت بعد از شروع حرکت میباشد. حرکت ما از یک شب زودتر آغاز می شود و از آزاد راه قزوین به رشت حرکت خواهیم کرد.

صبح زود به رستوران گیل بانو شهر فومن میرسیم.

رستورانی که در جاده کمربندی فومن به تالش قرار دارد و در دو طبقه رستوران و کافه و رستوران سنتی می باشد.  بعد از صرف یک صبحانه سلف سرویس لذیذ به همراه همسفران به سمت جاده و روستای زیبا و پلکانی ماسوله حرکت میکنیم و بعد از حدود چهل و پنج دقیقه به نزدیکی روستا و محل پارک اتوبوس میرسیم و بعد از پیاده شدن و گرفتن عکس دسته جمعی یادگاری به سمت آبشار ماسوله حرکت خواهیم کرد. حدود بیست و پنج دقیقه پیاده روی داریم تا به آبشار ماسوله برسیم در آبشار حدود یک ساعت زمان داریم که بعد از بازدید آبشار پیاده از دل جنگل به سمت بالای آبشار رفته و از مناظر زیبا و بکر آنجا لذت ببریم از آبشار به سمت روستای ماسوله میرویم.

ماسوله

روستای دیدنی و همیشه جذاب که به صورت پلکانی بوده، با مغازه های عروسک فروشی رنگارنگ که کار دست اهالی روستا بوده، لباس های گیلانی، عطاری های متعدد، رستوران و سفره خانه های زیبا که تا چشم کار میکند شمع دانی های رنگی که به خانه ها و پنجره های چوبی جلوه خاص میدهد.ظهر به سمت فومن و رستوران حرکت میکنیم و بعد از صرف نهار  که به صورت منوی باز میباشد به سمت جنگل و ساحل زیبای گیسوم حرکت میکنیم. از فومن به سمت تالش رفته و بعد از شهر پره سر به دوراهی گیسوم میرسیم.

گیسوم

بعد از گذر از جاده ای بسیار زیبا پوشیده از درختان بلند که بی شباهت به جاده اسالم به خلخال نیست به ساحل گیسوم می رسیم. بعد از دو ساعت زمان که مسافران به اختیار خودشان هستند به سمت محل اقامت که ابتدای جاده ییلاقات ماسال هست حرکت میکنیم و بعد از گذر از شهر شاندرمن به محل اقامتمان که همان کلبه های چوبی و سوئیت های مجزا می باشد می رسیم. اقامت در کلبه ها به صورت گروهی و مجزا بوده و بعد از تحویل اتاق ها و کمی استراحت شب برنامه دور همی به همراه آتش و چای هیزمی، سیب زمینی تنوری و هم خوانی داریم. بعد از استراحت در اقامتگاه آماده برنامه های روز دوم میشویم.

صعود به اقیانوس ابرها

صبح روز دوم بعد از جمع کردن وسایل و قرار دادن آنها در اتوبوس به رستوران محل اقامت رفته. بعد از صرف صبحانه که به صورت منوی باز می باشد سوار بر نیسان ها شده و به سمت ارتفاعات ماسال حرکت میکنیم. جاده زیبا پر پیچ و خم که شباهت زیادی به عروس جاده های ایران جاده اسالم به خلخال دارد. جاده پوشیده از درختان تنومند و سر به فلک کشیده، مراتع زیبا، کندو های عسل و حوضچه های پرورش ماهی سپس به جایی میرسیم که ابرها زیر پای ما هستند ( اولسبلانگاه ) و از طبیعت زیبا، کلبه های کوچک جنگلی، هوای پاکیزه و گله های اسب های وحشی لذت میبریم. بعد از دو ساعت مجدد سوار نیسان ها شده و به سمت محل اقامت حرکت میکنیم.

بعد از صرف نهار سوار بر اتوبوس شده و به سمت شهر فومن حرکت می کنیم. در ابتدای جاده کمربندی فومن در کولوچه پزی میلاد توقف می کنیم و بعد از صرف چای و خرید کلوچه فومنی و باقلوا به سمت منجیل میرویم. توقف بعدی در دیار زیتون شهر زیبای منجیل بوده. برای خرید سوغاتی ( زیتون، ترشی جات، کلوچه ) و صرف عصرانه می باشد. بعد به سمت تهران حرکت کرده و توقفی کوتاه در قزوین برای استراحت همسفران عزیز خواهیم داشت. حدود ساعت ۱۲ شب به تهران و محل حرکت میرسیم و سفر نیز با حالی خوش به اتمام میرسد.

در اینستاگرام Techra.Seir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

   خدماتی که شامل تور ماسال ماسوله گیسوم میشود

اقامت در کلبه های چوبی و سوییت های مجزا به صورت گروهی و کف خواب می باشد.

تمامی تور ها دارای لیدر مجرب. تایید شده توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری. مسلط به منطقه ماسال، ماسوله و گیسوم می باشد.

تور ماسوله،ماسال،گیسوم دارای ۴ وعده غذایی می باشد صبحانه اول که در رستوران گیل بانو صرف می شود به صورت سلف سرویس بوده ( نیمرو، املت، پنیر، کره، عسل، مربا ) نهار نیز در همان رستوران گیل بانو که از رستوران های معروف فومن می باشد صرف میشود، نهار به صورت منوی باز بوده و همسفران عزیز میتوانند از حدود ۱۰ مدل غذا، غذای مورد علاقه خود را انتخاب کنند.

توصیه می شود با توجه به اینکه در استان گیلان هستیم و این استان با ۱۷۰ نوع تنوع غذایی رکورد دار تنو غذایی ایران می باشد. که از جمله آنها باقلاقاتوق، میرزاقاسمی، ترشی تره، کته کباب، واویشکا و قزل آلا می باشد و جز منو رستوران گیل بانو می باشد. صبحانه دوم که در رستوران محل اقامت صرف می شود به صورت منو باز ( خامه مربا، خامه عسل، کره پنیر، نیمرو، املت ) بوده و نهار نیز که در همین رستوران صرف می شود چلو جوجه کباب ذغالی به همراه ماست و نوشیدنی سرو می شود.

تمامی تور های گروهی به مقصد ماسال، ماسوله، گیسوم بسته به تعداد همسفران با اتوبوس های توریستی ۲۵، ۳۲ و ۴۴ نفره انجام میشود.و برای رفتن به ارتفاعات اولسبلانگاه از وسایل نقلیه محلی ( نیسان – خاور ) استفاده میکنیم که هزینه فوق به صورت اختیاری و به عهده مسافر میباشد.

   خدماتی که شامل تور ماسال ماسوله گیسوم نمیشود

وعده غذایی شام در پکیج تور ماسال، ماسوله، گیسوم نمی باشد. هزینه ترانسفر محلی ( صعود به ارتفاعات ماسال ) نیز به عهده همسفران عزیز می باشد.

3.5/5 ( 4 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید