رد کردن لینک ها

تور مازندران گردی

تور مازندران گردی به همراه توضیحات سفر و خدمات

تور مازندران گردی.

مدت زمان تور                شروع قیمت از نرخ
۳ روز                  ۳۵۰٫۰۰۰ تومان

تخفیف تصاعدی ویژه گروههای ۱۰ نفر به بالا.

پیش فروش تورهای ۱۳۹۸٫

شرکت در قرعه کشی تور.

تور در یک نگاه

اتوبوس های توریستی متصل به ناوگان حمل و نقل قانونی ایران.

راهنمایان مسلط و مجرب دارای تائیدیه رسمی از سازمان گردشگری.

 بازدید از بزرگترین دریاچه جهان ( دریای خزر ).

اجرای گشتهای برنامه ریزی شده با رعایت تمامی قوانین گردشگری.

بیمه نامه مسافرتی حوادث در طول مدت سفر.

تور مازندران گردی

رنج سنی.
حداکثر اندازه گروه.
نوع سفر.

بدون محدودیت.
۴۴ نفره.
توریستی. گردشگری.

نوع اقامت.
وسیله نقلیه مقصد.

متل.
اتوبوس توریستی.

اطلاعات کلی تور مازندران گردی:

مدت زمان تور مازندران گردی ۳ روز می باشد. که از چالوس آغاز شده و با صرف آش در کندوان به پایان می رسد. تور مازندران گردی شامل بازدید از شهر های کلارآباد، نمک آبرود، سلمان شهر، متل قو، رامسر، عباس آباد، کلاردشت و مرزن آباد می باشد. تور مازندران گردی به صورت گروهی، توریستی و تفریحی بوده. اقامت تور شاد مازندران گردی در یکی از اماکن طرف قرار داد آژانس تچرا سیر کبیر می باشد. این اماکن شامل متل ضیاء در کلار آباد یا هچرود و یا هتل ۳ ستاره ملک شاه رامسر می باشد.  یکی از  محاسن تور مازندران گردی بازدید و تفریح در شهرک توریستی، مسکونی و تفریحی نمک آبرود می باشد.

این شهرک که در میان دو شهر چالوس و تنکابن قرار دارد حدود ۶۵۰ کیلومتر مربع مساحت دارد. از شمال به دریای خزر و از جنوب به ارتفاعات مدوبن از رشته کوه های البرز منتهی می شود. مجتمع نمک آبرود دارای دو بخش اصلی می باشد. بخش اول مسکونی: در ۸ محله ساخته شده که تا یکصد هزار نفر جمعیت را در خود جای میدهد. بخش دوم توریستی نفریحی: شامل ۲ خط تله کابین که مرتفع ترین تله کابین کشور است. این تله کابین در سال ۷۲ با تلاش کارشناسان ایرانی احداث شده است. همچنین مجموعه نمک آبرود دارای پیست کارتینگ، سورتمه، باشگاه تیر اندازی، باشگاه پینت بال و غیره می باشد.

خدمات تور مازندران گردی شامل:

راهنمای مجرب،۳ صبحانه و ۳ نهار منو باز، بیمه نامه مسافرتی انفرادی، هتل یا متل و اتوبوس توریستی در اختیار می باشد.

   برنامه سفر تور مازندران گردی

توصیه ها و اطلاعات توقف ها

با توجه به اینکه تور مازندران گردی به صورت تفریحی، توریستی، طبیعت گردی بوده و در منطقه آب و هوایی جنگلی و مرطوب می باشد در نتیجه توصیه می شود همسفران عزیز به موارد قید شده توجه بفرمایید به همراه داشتن کفش مخصوص جنگل نوردی یا کوه نوردی، لباس مناسب فصل، جعبه کمک های اولیه یا داروهای شخصی، کلاه، عینک آفتابی، وسایل شخصی ( حوله، مسواک، لباس شنا ) پتوی مسافرتی جهت استراحت در مسیر رفت و برگشت. مدت زمان رسیدن به اولین شهر که مرزن آباد می باشد با احتساب توقف حدود ۵ ساعت به طول می انجامد. حرکت ما از ۴ صبح آغاز شده و بعد از گذر از کرج، سیاه بیشه، هزار چم، کندوان، مرزن آباد، چالوس و کلارآباد که محل اقامت تور مازندران گردی است خواهیم رسید. 

ساعت ۴ صبح از میدان آرژانتین حرکت خود را آغاز می کنیم. میدان آرژانتین دارای پارکینگ عمومی شبانه روزی نیز می باشد. سوار بر اتوبوس های توریستی شده و به سمت آزاد راه کرج حرکتمان را شروع می کنیم. بعد از گذر از شهر کرج به سمت جاده زیبای چالوس حرکت می کنیم.

جاده چالوس یکی از زیباترین جاده های ایران

محبوب ترین جاده بین شهری است. مناظر فوق العاده و طبیعت بی نظیر که سفر در آن بسیار لذت بخش است. این جاده خود یکی از مقصد های اصلی گردشگری البرز به مازندران است. جاده چالوس که نام رسمی آن جاده ۵۹ است مسیر آن از کرج شروع شده و به شهر چالوس ختم می شود. بعد از گذر از هزار چم و کندوان در مرزن آباد توقف کرده. بعد از صرف صبحانه که به صورت منوی باز بوده به سمت شهر چالوس حرکت کرده. به مجتمع نمک آبرود که یکی از گشت های تور مازندران گردی آژانس تچرا سیر کبیر می باشد می رویم. در آنجا همسفران محترم می توانند از خدمات تفریحی و رفاهی توریستی شامل تله کابین، سورتمه، کارتینگ، شهر بازی، سینما چند بعدی، پینت بال، باشگاه تیر اندازی و غیره استفاده کنند.

متل قو

بعد از تفریح در مجموعه نمک آبرود برای صرف نهار که به صورت منوی باز بوده به رستوران رفته و سپس به کلار آباد رسیده و بعد از تحویل اتاق ها که به صورت ۲، ۳ و  ۴ تخته می باشد و استراحتی کوتاه به سمت ساحل متل قو حرکت کرده و در آنجا از امکانات تفریحی رفاهی که شامل قایق سواری، موتور های چهار چرخ متحرک، پاراگلایدر، اسب سواری و غیره استفاده نمایند. بعد از غروب آفتاب به سمت محل اقامت حرکت کرده و شما همسفران عزیز با توجه میل شخصی تان می توانید از محوطه مجتمع یا بازی های گروهی یا مراکز خرید استفاده نمایید.

گشت رامسر و جواهر ده

صبح بعد از صرف صبحانه که به صورت بوفه می باشد به سمت رامسر و جنگل و جاده زیبای جواهر ده حرکت می کنیم و از طبیعت بکر و دست نخورده جاده و جنگل جواهر ده لذت می بریم. بعد از صرف غذا در همان جنگل جواهر ده به سمت مجتمع توریستی، تفریحی رامسر حرکت می کنیم. همسفران عزیز حدود ۳ ساعت زمان دارند که از شهربازی رامسر، مراکز خرید و تفرجگاه های آن استفاده نمایند. بعد از آن به سمت محل اقامت آمده و همسفران می توانند به دلخواه خود زمانشان را سپری کنند.

آخرین گشت های تور مازندران گردی.

بعد از صرف صبحانه به سمت جاده زیبای عباس آباد حرکت می کنیم. در اواسط جاده عباس آباد توقف دو ساعته برای صرف چای آتشی، تاب بازی و استفاده از مناظر بکر و زیبای آن داریم. بعد از آن به سمت شهر ییلاقی و سرشار از اکسیژن کلاردشت حرکت میکنیم. در کلاردشت و در رستوران کاکتوس که دارای ۳ بخش کافی شاپ، فست فود و غذاهای ایرانی در ۳ طبقه می باشد. برای صرف نهار که به صورت منوی باز بوده در این رستوران توقف خواهیم داشت. بعد از صرف غذا در رستوران خوش نام کاکتوس به سمت مرزن آباد حرکت کرده. در انتهای شهر کلاردشت برای تهیه سوغاتی های مخصوص مازندران ( کلوچه، ترشی جات، صنایع دستی ) توقف می کنیم.

آخرین توقف تور.

از مرزن آباد وارد جاده چالوس شده و مسیر را به سمت تهران ادامه می دهیم. توقف بعدی در آشکده کندوان می باشد. در آنجا می توانید از آش های متنوع و لذیذ و غذاهایی از قبیل کشک بادمجان، میرزا قاسمی، سیب زمینی و … تناول نمایید. سپس به محل شروع تور مازندران گردی که همان میدان آرژانتین می باشد بر میگردیم و از شما همسفران عزیز خداحافظی می کنیم. به امید دیدار شما همسفران در دیگر تور های متنوع شرکت گردشگری تچرا سیر کبیر.

در اینستاگرام Techra.Seir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

   خدماتی که شامل تور مازندران گردی میشود

۲ شب اقامت در متل استاندارد و زیبای ضیاء در کلار آباد یا هتل ۳ ستاره ملک شاه در رامسر.

تمامی تور های مازندران گردی دارای لیدر مجرب. تایید شده توسط سازمان میراث فرهنگی و گردشگری. همچنین مسلط به خطه سر سبز مازندران می باشد.

تور مازندران گردی دارای ۳ وعده صبحانه می باشد. صبحانه روز اول به صورت منوی باز بوده و دو صبحانه دیگر به صورت بوفه عرضه می شود. از شما همسفران عزیز در کندوان و محل اقامت تان پذیرایی می شود. صرف وعده های نهار و شام به عهده همسفران عزیز می باشد. توصیه ما به شما برای صرف وعده های نهار و شام کته کبابی سید که روبروی برج های عظیم زاده و جنب کوچه بانک ملی می باشد و یا فست فود احمدرضا عابدزاده ( عقاب آسیا ) که در همان منطقه می باشد. همچنین رستوران های زنجیره ای اکبر جوجه می باشد.

تمامی تور های گروهی مازندران گردی با اتوبوس های توریستی انجام می شود.

ای تور بسته به تعداد همسفران با اتوبوس های توریستی ۲۵، ۳۲ و ۴۴ نفره انجام می شود.

   خدماتی که شامل تور مازندران گردی نمیشود

هزینه نهار و شام. تفریحات انتخابی شامل تله کابین، سورتمه، قایق سواری، اسب سواری و گشت های آپشنال به عهده مسافر می باشد.

5/5 ( 1 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید