شماره پشتیبانی 24/7 90000626

تور ارمنستان نوروز 1402

همه ساله این کشور پذیرای بسیاری از مسافران ایرانی در تور ارمنستان نوروز 1402 برای تماشای دیدنی های ارمنستان می باشد. پر شور و هیاهو ترین تورهای ایروان در ایام نوروز به چشم میخورد. تعداد مسافرانی که این کشور را به قصد تعطیلات نوروزی انتخاب میکنند بسیار زیاد است. به دلیل تعداد بسیار زیاد مسافران ایرانی احساس میکنید در شهر یا محل اقامتتان حضور دارید.

این کشور به دلیل برخورد بسیار عالی با گردشگران، تلاش برای ارائه خدمات رفاهی و تفریحی به مسافران و همچنین مدیران گردشگری بسیار روشنفکر که در مقام نظارت و اجرایی فعالیت دارند به یک کشور گردشگری خوب تبدیل شده است.

دیدنی های ارمنستان

جاذبه های تاریخی و گردشگری بسیاری مانند دریاچه سوان، دره گلها، معبد گارنی یا خدایان خورشید، کلیسای گغارد، کلیسای اجمیادزین، شهر تاریخی اربونی، جنگلهای دیلیجان، دریاچه زیبای بارزلیج، منطقه کوهستانی آپاران و … میتواند زیبایی های گردشگری را برایتان صد چندان کند. بسیاری از گشرشگران بر این باورند که گشت و گذار در ارمنستان بدون هیجان می باشد.

تورهایی که در این کشور برگزار میگردد تنها بخشی از تنوع گردشگری این کشور محسوب میشود. علاقمندان به تورهای هیجان انگیز میتوانند در مدت زمان اقامتشان از زیپ لاین، کایاک سواری در رودخانه های خروشان، پرواز با هلی کوپتر بر فراز ارمنستان، آفرود جنگلی و کوهستانی، ورزشهای تفریحی آبی و بسیاری از تفریحات لذت ببرند.

تور ارمنستان

یکی دیگر از انواع گردشگری در کشور زیبای ارمنستان اکو توریزم و اقامت در دامان طبیعت می باشد. این نوع گردشگری بیشتر مورد علاقه کوهنوردان، غار نوردان و گردشگرانی است که علاقمند هستند از طبیعت بکر و زیبایی های آن لذت ببرند برگزار میگردد.

در سال جدید گردشگری منتظر خبر های خوب تیم تچرا سیر باشید. امسال ما شما را با تنوع جدید گردشگری و تورهای متحیر کننده آشنا خواهیم کرد. در بسیاری از تورهای امسال به مقصد ایروان خدماتی جدید برایتان به ارمغان می آوریم.

ناریاسافت © 1398 - 1399