شماره پشتیبانی 24/7 90000626

تور هوایی ارمنستان نوروز 1401

تچرا سیر کبیر کارگزار بدون واسطه کشورهای ارمنستان، گرجستان، ترکیه، باکو و شهز زیبای وان میباشد که تور هوایی ارمنستان نوروز 1401 را برای نوروز امسال و مثل سالهای گذشته اجرا میکند. تورهای 3، 4، 5 و 7 شب بصورت گروهی و انفرادی برگزار خواهد شد. امسال بیش از 500 اتاق در 10 هتل مختلف ایروان را بصورت کامل گارانتی کرده ایم. در نوروز 1401 با اختلاف بسیار زیاد از نظر کیفیت و خدمات نسبت به سالهای دیگر اجرا خواهد شد. گشتهای متنوع، خدمات متمایز نسبت به دیگر تورها، اقامت در مناطق توریستی و تفریحی، استفاده از تخفیف های ویژه گردشگری و ده ها خدمات دیگر که سفر رویایی را برایتان به ارمغان می آورد.

دیدنیهای ایروان:

ور هوایی ارمنستان نوروز 1401، میدان جمهوری ایروان یا هانراپتوتیان هراپاراک در مرکز شهر واقع شده است. این میدان محل تلاقی خیابان های اصلی و مشهور شهر می باشد. معماری زیبا، رقص آب موزیکال شبانه، نورپردازی، و تجمع بسیاری از گردشگران در این محل بسیار زیبا می باشد. در فصل گرم سال در قسمتی از میدان وسایل بازی کوکان قرار میدهند. موزه ملی ایروان در قسمت شمالی میدان واقع شده است و اگر به تاریخ علاقمندید بازدید از این محل را به شما توصیه میکنیم.

در تورهای نوروز 1401  دنیای بازی کودکان و شهربازی برای بزرگسالان را به شما معرفی میکنیم. در برخی از مواقع شما با خرید یک کارت الکترونیکی به مبلغ 600.000 تومان بدون محدودیت میتوانید از خدمات دنیای بازی و شادی استفاده نمائید.این شهربازی تازه تاسیس در فاصله چند دقیقه تا میدان جمهوری است که در نوروز 1401 ان را به شما معرفی خواهیم کرد.

در تور هوایی ارمنستان نوروز 1401 علاقمندان به بازیهای کامپیوتری اصلا نگران نباشید. در ایروان مملو از گیم نت حرفه ای، ارزان، بزرگ و 24 ساعته است. تورنومنت ها داخلی و بین المللی هر ساله در این کشور بین بازیکنان سطح مبتدی تا حرفه ای برگزار میشود. در تورهای نوروز 1401 اخبار جدید در مورد آینده گردشگری این کشور خواهید شنید. همراه تیم گردشگری تخصصی تچرا سیر باشید و از اخبارای جدید را دنبال کنید.

ناریاسافت © 1398 - 1399