شماره پشتیبانی 24/7 90000626

تور هوایی ایروان نوروز 1401

تچرا سیر کبیر کارگزار بدون واسطه کشورهای ارمنستان، گرجستان، ترکیه، باکو و شهز زیبای وان میباشد که تور هوایی ایروان نوروز 1401 را برای نوروز امسال و مثل سالهای گذشته اجرا میکند. تورهای 3، 4، 5 و 7 شب بصورت گروهی و انفرادی برگزار خواهد شد. امسال بیش از 500 اتاق در 10 هتل مختلف ایروان را بصورت کامل گارانتی کرده ایم. در نوروز 1401 با اختلاف بسیار زیاد از نظر کیفیت و خدمات نسبت به سالهای دیگر اجرا خواهد شد. گشتهای متنوع، خدمات متمایز نسبت به دیگر تورها، اقامت در مناطق توریستی و تفریحی، استفاده از تخفیف های ویژه گردشگری و ده ها خدمات دیگر که سفر رویایی را برایتان به ارمغان می آورد.

دیدنیهای ایروان:

تور هوایی ایروان نوروز 1401، میدان جمهوری ایروان یا هانراپتوتیان هراپاراک در مرکز شهر واقع شده است. این میدان محل تلاقی خیابان های اصلی و مشهور شهر می باشد. معماری زیبا، رقص آب موزیکال شبانه، نورپردازی، و تجمع بسیاری از گردشگران در این محل بسیار زیبا می باشد. در فصل گرم سال در قسمتی از میدان وسایل بازی کوکان قرار میدهند. موزه ملی ایروان در قسمت شمالی میدان واقع شده است و اگر به تاریخ علاقمندید بازدید از این محل را به شما توصیه میکنیم.

در تورهای نورروز 1401  دنیای بازی کودکان و شهربازی برای بزرگسالان را به شما معرفی میکنیم. در برخی از مواقع شما با خرید یک کارت الکترونیکی به مبلغ 600.000 تومان بدون محدودیت میتوانید از خدمات دنیای بازی و شادی استفاده نمائید.این شهربازی تازه تاسیس در فاصله چند دقیقه تا میدان جمهوری است که در نوروز 1401 ان را به شما معرفی خواهیم کرد.

در تور هوایی ایروان نوروز 1401 علاقمندان به بازیهای کامپیوتری اصلا نگران نباشید. در ایروان مملو از گیم نت حرفه ای، ارزان، بزرگ و 24 ساعته است. تورنومنت ها داخلی و بین المللی هر ساله در این کشور بین بازیکنان سطح مبتدی تا حرفه ای برگزار میشود. در تورهای نورروز 1401 اخبار جدید در مورد آینده گردشگری این کشور خواهید شنید. همراه تیم گردشگری تخصصی تچرا سیر باشید و از اخبارای جدید را دنبال کنید.

تورهای نوروز 1401

یک از دیدنی های کشور ارمنستان زوراتس کار Karer Zorats رصد خانه ایی باستانی می باشد! از هیجان انگیزترین ترین مکان ها برای بازدید در تعطیالت تابستانی، رصد خانه زوراتس کار می باشد.  این رصد خانه کهن و بسیار قدیمی شش هزار سال قبل از میلاد مسیح بنا گردیده است این رصد خانه در نزدیکی شهر سیسیان در استان سونیک قرار دارد. در مجموع حدود ۲۰۰ قطعه سنگ بسیار بزرگ در آن است.

۴۰ سنگ دایره ایی شکل در مرکز این رصد خانه به صورت عمودی و ایستاده بر روی زمین می باشد. آیا زوراتس کار اولین رصد خانه دنیاست؟ تورهای نورروز 1401

صومعه خور ویراپ Virap Khor در همسایگی کوه آرارت
از دیگر جاذبه ها قله کوه آرارات است که یکی از زیباترین مناظر قابل مشاهده آن صومعه خور ویراپ است. دیدنی های کشور ارمنستان خور ویراپ یک مکان تاریخی ارزشمند مانند دره آزات می باشد زیرا گرگوری 1۴ سال قبل از معالجه پادشاه تیرداد سوم در این مکان دستگیر و زندانی شد، بعد از اینکه پادشاه توسط گرگوری معالجه شد به دین مسیحیت گروید و این دین را به مردمان آینده منتقل کرد.

از این رو صومعه خور ویراپ برای ارامنه بسیار محبوب می باشد و مراسم عروسی در آن برگزار میشود. آیا مسافرت ارمنستان خوب است؟ تورهای نورروز 1401

خرابه دوین Dvin پایتخت قدیم ارمنستان

آخرین پیشنهاد سایت تچرا سیر به شما عزیزان شهر دوین پایتخت قدیمی است. یکی از کهن ترین جاها محسوب می گردد. سازمان یونسکو اعلام کرده یک قلعه احتمالی مربوط به شش قرن قبل از میلاد مسیح در این شهر می باشد که به اطلاعات دقیق آن دسترسی نداریم. از دیدنی های کشور ارمنستان شهر دوین محل کلیسای جامع سنت گریگور است اما تمام چیزی که از آن باقی است فقط ستونهای سنگی کشف شده توسط باستان شناسان می باشد. آیا مناطق قفقاز جذابیت تفریحی دارد؟ ایروان گردی در سال 1401 با تچرا سیر را تجربه کنید. تورهای نورروز 1401

ناریاسافت © 1398 - 1399