رد کردن لینک ها

تور وان ترکیه

تور وان به همراه توضیحات سفر و خدمات

تور وان ترکیه

مدت                شروع قیمت از
۵ روز            ۱٫۲۹۰٫۰۰۰ تومان

√ کار گزار رسمی وان در ایران

 ارائه خدمات مطابق سلیقه شما

بهترین قیمت با بالاترین خدمات

تور در یک نگاه

√ تورهای ۵و ۶ روزه کشور ترکیه شهر زیبای وان ویژه ۹۸

√ بازدید از مکان های دیدنی شهر وان و آشنایی با فرهنگ کشور وان

√ راهنمای فارسی زبان و ترک زبان دارای مجوز رسمی سازمان گردشگری  

√ وسایل نقلیه توریستی متصل به سازمان حمل و نقل کشوری

√ سرویس و خدمات در هتل های لوکس و استاندارد ۳ و ۴و ۵  ستاره 

تور وان ترکیه
  • رنج سنی
  • حداکثر اندازه گروه
  • نوع سفر

بدون محدودیت
۲۵ نفره
توریستی. تفریحی

  • نوع اقامت
  • وسیله نقلیه مقصد

هتل
توریستی VIP

تور وان ترکیه ۵ و ۶ روزه زمینی, ویژه ۱۳۹۸ از منطقه مرزی خوی شروع میشود و در کنار ساحل زیبای مرتفع به نام آختامار به پایان میرسد. این تور در کشور ترکیه بوده و در طول سفر از بین ۶ شهر، استان و روستا های بین راهی عبور خواهیم کرد. بعضی از مناطق گردشگری که جاذبه های زیادی دارد محل توقف ما می باشد. سوغاتی های زیبا، خرید پوشاک از  فروشگاه های برند و لبنیات غذاهای لذیذکباب مولانا و ساندویچ کوفته ارمغان سفر به وان است. یکی دیگر از ویژگی های مهیج تور وان باز دید ازگربه های چشم رنگی  است. خدمات این تور شامل: اقامت، راهنمای مجرب، اتوبوس توریستی ، گشت های داخل و خارج از شهر وان به صورت آپشنال ، بیمه نامه مسافرتی  می باشد.

   برنامه سفر تور وان ترکیه

مسیر توروان۹۶۲ کیلومتر می باشد که در ایام معمولی این مسیر با حساب ۳ توقف در ایران و ۲ توقف در وان به جهت استراحت و صرف غذا در طی ۱۵ ساعت پیموده میشود که به این مدت  زمان در ایام نوروز و دیگر ایام شلوغ به دلیل ترافیک مرزی و ازدحام مسافرین ۴ الی ۶ ساعت اضافه میگردد. دیگر خدمات تور شامل ۴ شب و ۵ روز اقامت در هتل های ۳، ۴ و ۵ ستاره وان با خدمات صبحانه، ترانسفر رفت و برگشت با اتوبوس های ۲۵ صندلی VIP تخت شو، ۲ روز گشت داخل وان  شامل گشت شهری و بازدید از مکان های دیدنی شهر وان و بازدید از دریاچه زیبای اختامار، کلیساهای ساحلی، منطقه توریستی، بیمه نامه مسافرتی حوادث، راهنمای مجرب تور مسلط به زبان فارسی و ترکی .

ما توصیه میکنیم:

به سبب شرایط جوی سرد و زمستانی کشور وان پوشش گرم به همراه خود داشته باشید لازم به ذکر است که به همراه داشتن داروهای کدئین، آرام بخش و محرک تنها با نسخه ترجمه شده و تایید شده توسط سفارت جمهوری واندر ایران امکان پذیر می باشد. همسفر گرامی همراهی با شما طی سالیان فراوان به ما آموخته مسافران با در نظر گرفتن این نکته که بابت صرف غذا در رستوران های بین راهی توقف داریم اما به همراه داشتن ۲ وعده غذایی در طول سفر توصیه میگردد.

   خدماتی که شامل تور وان ترکیه میشود

تور وان  ۴شب و ۵ روز اقامت در هتل های ۳ و ۴ و ۵ ستاره می باشد که هتل ها دارای اتاق های و دو تخته و سه تخته می باشد که  انتخاب نوع اتاق بستگی به تعداد مسافر دارد. نوع اتاق ها استاندارد و لوکس می باشد که از لحاظ خدمات و  نوع تزئین و متراژ  اتاق تغییر می کند  اتاق استاندارد اتاق های معمولی می باشد که  خدمات داخل  اتاق بستگی به انتخاب هتل دارد. اقامت همه هتل ها با صبحانه می باشد.که اکثر صبحانه ها سلف سرویس هستند. 

تور سفر وان دارای راهنمایان  مجرب می باشد. راهنمایان ( لیدرهای ) شما دارای مجوز رسمی از سازمان میراث فرهنگی  و گردشگری می باشند. راهنمایان سفر مسلط به  ۲ زبان فارسی و ترکی می باشند. که از ابتدای سفر از مبدا تا مقصد با شما مسافرا ن عزیز می باشند.  

وعده های غذایی به عهده همسفران می باشد. 

ترانسفراز تهران تا مقصد با اتوبوس های VIP بیست و پنج نفره می باشد گشت های شهری به صورت آپشنال انجام میگردد.

در اینستاگرام Techra.Seir را دنبال کنید. مسابقه بدهید تور برنده شوید.

   خدماتی که شامل تور وان ترکیه نمیشود

در این تور وعده غذای رفت و برگشت  به عهده خود مسافر می باشد .شام و خروجی از کشور شامل تور نمی شود. ورودی گربه های چشم رنگی و کلیسا به عهده خود مسافر می باشد.

تور زمینی وان اتوبوس ۲۵ نفره

INFANT2 TO 5 YEARS5 TO 12 YEARSTRIPLEDOUBLESINGLELOCATIONSERVICESTARLIST OF HOTELS
Free350.0001.550.0001.550.0001.290.000CenterBB3DEMIT PARK
Free350.0011.550.0001.550.000CenterBB4RESMINA
Free350.0021.900.0001.900.0001.575.000CenterBB4KALE GOLD
3.4/5 ( 5 نظر )
برای تماس گرفتن لمس کنید